DÁMSKÝ NÁHRDELNÍK S KAMÍNKY V KVĚTINOVÉM VZORU HEINE

DÁMSKÝ NÁHRDELNÍK S KAMÍNKY V KVĚTINOVÉM VZORU HEINE

VÝPRODEJ

DÁMSKÝ NÁHRDELNÍK S KAMÍNKY V KVĚTINOVÉM VZORU HEINE, elegantní dámský náhrdelník se skleněnými a akrylovými kamínky, dámský náhrdelník s textilií, dámský náhrdelník se slevou. (sklad 2x) původní cena 850,-Kč

399 Kč s DPH

Import kód: s-173.223

Dostupnost: Skladem

Výrobce: HEINE

DÁMSKÝ NÁHRDELNÍK S KAMÍNKY V KVĚTINOVÉM VZORU HEINE.

Velmi krásný náhrdelník s romantickými květinovými aplikacemi z akrylových kamínků ozdobené textilií. Kovový řetízek, karabinka na zapínání s prodlouženým řetízkem. Přívěsek šířka cca 11 cm, délka 6 cm. Délka řetízku cca 46 cm + 8 prodlužovací cm. Materiálové složení: 40% akrylové kamínky, 20% skleněné kamenky, 20% kovu, 20% syntetických nití.

 

Barva: růžová / stříbrná 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info