DÁMSKÉ LETNÍ ŠATY HEINE - BC, šaty barevné

DÁMSKÉ LETNÍ ŠATY HEINE - BC, šaty barevné

DÁMSKÉ LETNÍ ŠATY HEINE - BC, šaty barevné, dámské šaty krátké, dámské šaty s krátkým rukávem, dámské šaty se slevou. (sklad v.40)

640 Kč s DPH

1122,90 Kč s DPH Sleva 482,80 Kč

Import kód: s-120.629

Dostupnost: Skladem

Výrobce: HEINE - BC

DÁMSKÉ LETNÍ ŠATY HEINE - BC, šaty barevné. 

Hravé šaty na léto. Šaty s mix vzorem a barev v mírně A střihu. Krátké rukávy, kulatý výstřih s knoflíky. Délka cca 94 cm. Materiál: pohodlný letní materiál ze 100% polyesteru.

 

Barva: barevná 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

materiál: 100% polyester

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info