DÁMSKÝ SATÉNOVÝ BLEJZR LAURA SCOOTT, blejzr barevný

DÁMSKÝ SATÉNOVÝ BLEJZR LAURA SCOOTT, blejzr barevný

DÁMSKÝ SATÉNOVÝ BLEJZR LAURA SCOOTT, blejzr barevný, dámský květinový blejzr, návrhářský dámský blejzr, dámský blejzr se slevou. (sklad 38)

1060 Kč s DPH

2120 Kč s DPH Sleva 1060 Kč

Import kód: s-824.058

Dostupnost: Skladem

Výrobce: LAURA SCOOTT

DÁMSKÝ SATÉNOVÝ BLEJZR LAURA SCOOTT, blejzr barevný. 

Velmi aktuální móda! Stylový krátký blejzr s vícebarevným květinovým potiskem, úzkými dlouhými klopy z lesklého saténu. Vypasovaný střih. Délka cca 50 cm. Materiál: nóbl kvalitní satén a podšívka vyrobeny ze 100% polyesteru.

 

Barva: barevná 

 

Doporučujeme objednávat o jednu konfekční velikost menší! 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

materiál: 100% polyester
materiál podšívka: 100% polyester

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info