APART svatební móda! Svatební slavnostní kostým v krémové barvě

APART svatební móda! Svatební slavnostní kostým v krémové barvě

APART svatební móda! Svatební slavnostní kostým v krémové barvě. (sklad v.40/42)

4390 Kč s DPH

6271,40 Kč s DPH Sleva 1881,40 Kč

Import kód: s-513688

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Apart

APART svatební móda! Svatební slavnostní kostým v krémové barvě.

Skládá se z blejzru a sukně. Materiál 52% polyester, 44% bavlna, 4% elastan. Podšívka 100% acetát. Čistit. Barva krémové.

Blejzr s límcem, fazónkou a patkami ze saténu. Fazónka a patky vyšívané navíc korálky. Vzadu sámek. Délka ca. 64 cm. Podšívka 100% acetát.

Sukně délka ca. 60 cm, postranní rozparek vpředu.

 

 

 

ZNAČKOVÁ MÓDA
Najdete u nás modely špičkové kvality od renomovaných evropských firem a návrhářů. Nabízíme je za velmi výhodné ceny, protože je to zboží např. z nadvýroby, z přebytku ap. Vzhledem k tomu máme některé modely v nabídce ve velmi omezeném množství a je proto třeba v případě zájmu se rychle rozhodnout a objednat neprodleně. Pokud se stane, že zboží je již vyprodáno, podáme Vám o tom zprávu emailem. Pokud se stane, že na poslední kus zboží obdržíme v jednom dnu více objednávek, upřednostníme první objednávku podle času doručení. Ostatní zájemci obdrží neprodleně zprávu, že je zboží vyprodané. Věříme však, že i v tom případě si z naší široké nabídky dobře vyberete náhradní zboží. Dodání následuje jen do vyprodání zásob a dodací lhůta činí max. 7-14 dnů. Nic neriskujete. Zboží je možno do 10 dnů vrátit.
Nabídka je aktualizována několikrát za týden.
Navštěvujte nás proto pravidelně.

materiál: 4% elastan, 44% bavlna, 52% polyester
materiál podšívka: 100% acetát

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info